“Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”

“Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje o organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski kampanii społecznej “Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”.

W roku szkolnym 2017-2018 akcja będzie realizowana na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w dniach 15–22 października 2017 r. przez Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Visus Supremus.

Kampania społeczna „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” organizowana od 2014 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski jest okazją do informowania społeczeństwa o problemach osób niewidomych, ich możliwościach  i potrzebach.

Kampania społeczna została objęta patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz patronatem medialnym Gazety Pomorskiej.

Zapraszamy do udziału.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134770