IV Międzynarodowy Plener Malarski Agro-Art Gołaszewo 2020

Romualda Anioł-Lubas, ,,Impresja'', akryl na płótnie, 100x120 cm

IV Międzynarodowy Plener Malarski Agro-Art Gołaszewo 2020

Agro-Art Gołaszewo to plener malarski, który od czterech lat, każdego roku zrzesza grono artystów z kilku krajów Europy. Dzięki indywidualnemu podejściu plastyków do przedstawiania swoich artystycznych wizji i stosowaniu różnych technik malarskich, każda poplenerowa wystawa, którą do tej pory gościł w swoich murach Browar B., była tak różnorodna i fascynująca.

Ze względu na panującą aktualnie epidemię, tegoroczny plener nie odbył się, mimo to, Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza miłośników sztuki do zwiedzania poplenerowej wystawy “Agro-Art Gołaszewo 2020” z zacisza własnego domu. W tym roku grupa 12. profesjonalnych artystów-plastyków postanowiła zastąpić lukę po plenerze wirtualną wystawą prac swoich prac, połączoną z prezentacją sylwetek twórców. Oprócz polskich twórców w przedsięwzięciu wzięli udział artyści z Czech i ze Słowacji.

Wystawę otworzyli:  Dyrektor Centrum Kultury „Browar B.” – Lidia Piechocka-Witczak oraz Kurator Pleneru – Andrzej Fronczak.

Czas trwania wystawy: 25 kwietnia 2020 roku – 30 maja 2020 roku.

Katalog wystawy

Źródło: ckbrowarb.pl

Fot. gł.  Romualda Anioł-Lubas, ,,Impresja”, akryl na płótnie, 100×120 cm

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162042

Skip to content