Instrukcja Obsługi Sztuki – Adam Adamski

Instrukcja Obsługi Sztuki | Adam Adamski

Instrukcja Obsługi Sztuki – Adam Adamski

Centrum Kultury Dwór Artusa

W drugim odcinku nowego artusowego cyklu Instrukcji Obsługi Sztuki na kanapie pojawi się prof. Adam Adamski, który w swojej pracy łączy naukę i sztukę. Fascynacja światem natury oraz przenikliwość badawcza sprawiają, że jest cenionym fotografem wystawiającym swoje prace na licznych wystawach fotograficznych, a także organizatorem wystaw innych autorów. Na artusowej kanapie opowie o dwóch wystawach fotograficznych, które pojawią się w lutym w Galerii Artus: Pamiętajmy o Ogrodzie – poświęconej pamięci zmarłego przyjaciela profesora – Tomasza Ogrodowczyka oraz wystawie konkursowej Oko w oko z naturą w ramach ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego Sztuka Natury, którego prof. Adam Adamski jest pomysłodawcą i organizatorem.

W trakcie spotkania spytamy Adama Adamskiego o wspomnienia związane z Tomaszem Ogrodowczykiem oraz zobaczymy wybrane prace z wystawy upamiętniającej zmarłego fotografa.

Wywiad poprowadzi dla Was Łukasz Wudarski dyrektor Centrum Kultury Dwór Artusa, historyk sztuki.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Kiedy: 16.02.2021 (wtorek), godz. 18.30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165203

Skip to content