Improwizowane spektakle pod gołym niebem

Improwizowane spektakle pod gołym niebem

Jak w każdą środę Bydgoszcz zaprasza na Letnią Scenę Impro, czyli spektakle improwizowane pod gołym niebem. Na parkingu MCK teatry z całego kraju prezentują niepowtarzalne, nigdzie wcześniej niegrane spektakle. Wszystko pod gołym niebem i z aktywnym udziałem publiczności.

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzą historie na oczach widzów. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy już się nie powtórzy. Teatry występować będą pod gołym niebem w specjalnie w tym celu zaaranżowanej plenerowej przestrzeni przy Miejskim Centrum Kultury.

Spektakle odbywają się w każdą środę lipca, zawsze o godz. 20.00. Wstęp jest wolny, a liczba miejsc ograniczona.

Tym razem widzów zabawiać będzie Teatr Improwizowany 1000DEN. Odrobina szaleństwa z domieszką powagi i komedia ze szczyptą dramatu – tak w kilku słowach można opisać mieszankę wybuchową warszawskiego teatru. W Bydgoszczy pokażą spektakl ”Nocy Letniej”, który zainspirowany zostanie Waszymi historiami miłosnymi, erotycznymi, romantycznymi, a także Waszymi fantazjami. Dziwne przygody, perypetie i porażki będą inspiracją dla artystów do improwizowanych scen, które stworzą na Waszych oczach. I to ten jeden, jedyny raz.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162033

Skip to content