Impro sobota z Artusem: Jo 2018 – Legendy Nowego Miasta

Impro sobota Grupa Teraz

Impro sobota z Artusem: Jo 2018 – Legendy Nowego Miasta

Dwór Artusa - logo

Każdy z nas słyszał w swoim życiu przynajmniej jedną taką opowieść, która – choć niewiarygodna i budząca dreszcze – brzmiała, jakby zawierała ziarno prawdy… Przykładem takich historii są towarzyszące nam od dawna legendy miejskie, zamieszkujące zakątki każdego miasta. W artusowej podróży przez archiwa Festiwalu JO! z 2018 roku powrócimy do Torunia. Tym razem zobaczycie Legendy Nowego Miasta w wykonaniu rodzimej Grupy Teraz – spektakl inspirowany legendami miejskimi i kreujący całkiem nowe. Przekonajcie się, że improwizowane historie też mogą mieć morał!

Spektakle teatru improwizacji mają to do siebie, że każde przedstawienie to jednocześnie premiera i ostatnie granie. Nie ma przygotowanego scenariusza, wszystko jest tworzone na żywo, stając się w ten sposób sztuką ulotną. Co nam zatem pozostaje w trudnych czasach kwarantanny? Sięgnięcie po nagrania i ożywienie magii dawnych sztuk.

Wstęp wolny!

Kiedy: 23.05.2020 (sobota), godz. 19.00
Gdzie: Facebook Dworu Artusa

Fot. Alicja Trojnar

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887757