III Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Lekkoatletyczne

Sylwetki lekkoatletów na plakacie zawodów sportowych.

III Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Lekkoatletyczne

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, placówka akredytowana - logoSerdecznie zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty do udziału w III Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Lekkoatletycznych, które odbędą się na Stadionie Gminnym w Białych Błotach. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zaplanowane jest na 14 czerwca 2024 roku, rozpoczęcie o godzinie 10:30. Organizatorami przedsięwzięcia są Szkoła Podstawowa w Białych Błotach oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

To już trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego nauczyciele oraz pracownicy oświaty pokazują piękno sportu, dając przykład swoim wychowankom. Pragniemy stworzyć niezapomnianą atmosferę sprzyjającą sportowej rywalizacji oraz integracji środowiska nauczycieli i pracowników oświaty z całego regionu.

Na chętnych do udziału czekają emocjonujące konkurencje lekkoatletyczne, w których każdy uczestnik będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami oraz poczuć ducha sportowej rywalizacji. To doskonała okazja nie tylko do poprawy kondycji fizycznej, ale także do nawiązania nowych kontaktów oraz wspólnego spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu.

W załączniku plakat promujący nasze wydarzenie. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału oraz do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil podczas III Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Lekkoatletycznych dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Zapisy i regulamin

Plakat

_

11 czerwca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162040

Skip to content