II miejsce ucznia z „Korczaka” w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki

II miejsce ucznia z „Korczaka” w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki

W dniach 24-25 kwietnia 2018 roku, odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Śpiewać każdy może”, organizowany przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie. W dniu poprzedzającym konkurs wokalny młodzi wykonawcy uczestniczyli w warsztatach wokalno-muzycznych prowadzonych przez panią Joannę Jaskółkowską. Przygotowanym utworem – „Pięknie żyć” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego uczniowie z całej Polski otworzyli część konkursową festiwalu.

Jury wyłoniło zwycięzców spośród czternastu finałowych wykonawców. Jednym z nich był Michał Lubarski – uczeń Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Toruniu. Młody mężczyzna przygotowany do konkursu przez nauczyciela Ośrodka pana Mateusza Kozłowskiego, piosenką „Prawdziwe powietrze” z repertuaru zespołu Loka, wywalczył miejsce drugie.

Serdecznie gratulujemy naszemu toruńskiemu artyście oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowanie i zdjęcia : Mateusz Kozłowski

Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka w Toruniu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

www.sosw.torun.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023744