Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – kampania społeczna dla przedszkoli i szkół podstawowych

Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – kampania społeczna dla przedszkoli i szkół podstawowych

Fundacja Dbam o Mój Z@sięg serdecznie zaprasza do wspólnej realizacji projektu pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, który rozpoczyna się 13 listopada 2018 roku i potrwa do końca grudnia 2018 roku.

Dołączając do projektu możesz:
(1) zamówić przygotowane przez nas kartki i rozdać je dzieciom celem napisania życzeń świątecznych wspólnie ze swoimi rodzicami;
(2) dołączyć do przeglądu plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Zapraszamy do realizacji obu punktów jednocześnie. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Każda szkoła i przedszkole, które dołączy do projektu otrzyma przepięknie przygotowany CERTYFIKAT, zaś zwycięskie kartki świąteczne zostaną sowicie nagrodzone.

Fundacji udało się pozyskać fundusze na stworzenie i wydrukowanie 200 000 kartek świątecznych. To znaczy, że przedszkola i szkoły, które dołączą do akcji i zamówią kartki, otrzymają je od Fundacji gratis, ponosząc jedynie koszt przesyłki.

Więcej informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163711

Skip to content