…i żeby się spotkać i pogadać: A gdyby tak zamieszkać w Barcelonie? – spotkanie z Agnieszką Łukomską

…i żeby się spotkać i pogadać: A gdyby tak zamieszkać w Barcelonie? – spotkanie z Agnieszką Łukomską

logotyp: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza 13 czerwca b.r. o godz. 18.00 na spotkanie z Agnieszką Łukomską.

Jeśli uważasz, że przeprowadzka do miejsca, o którym marzysz wydaje się nierealna, koniecznie przeczytaj tę książkę. Agnieszka Łukomska, wracając z plaży Marbella  latem 2013 roku, przysiadła na ławce w dzielnicy Poblenou i usłyszała pytanie, które zmieniło jej życie. Dzisiaj jest szczęśliwą mieszkanką Barcelony, w której  są jej ulubione miejsca i ludzie.

W książce Barcelona z in vitro opowiada, jak doszło do tego, że zamieszkała w mieście ze swoich marzeń. Opisuje krok po kroku działania, które są cennymi wskazówkami dla każdego, kto chce przeprowadzić się do upragnionego miejsca na świecie. Jej historia udowadnia, że można spełniać swoje marzenia niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego czy narodowości.

Agnieszka Łukomska jest finansistką, więc spodziewaj się konkretów i wartkiej akcji. Absolwentka podyplomowych studiów menedżerskich i z zarządzania projektami. Zdobyła certyfikat CIMA na poziomie menedżerskim i certyfikat Prince2 Foundation. Pracuje jako Accounting Manager na Europę w międzynarodowej firmie konsultingowej dla branży medyczno–farmaceutycznej. Lubi otaczać się przyjaciółmi i kotami, bo obdarzają ją pozytywną energią. Uwielbia tańczyć, chodzić po górach, czytać książki, a najbardziej w życiu ceni bycie sobą.

Prowadzenie: Alicja Kaszyńska

Wstęp jest wolny.

Fot. KPCK w Bydgoszczy

11 czerwca 2024 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162039

Skip to content