HOME RECORDING – 1. odcinek wideoporadnika

HOME RECORDING – 1. odcinek wideoporadnika

Wczoraj (18 stycznia) Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury rozpoczął emisję wideoporadnika „Home recording”, którego autorem jest Grzegorz Kaźmierski – doświadczony realizator dźwięku a także muzyk – gitarzysta i lider formacji 3. Piętro. W pierwszym odcinku dowiecie się m.in., dlaczego warto korzystać z zewnętrznego interfejsu audio zamiast standardowej karty dźwiękowej w laptopie.

W nowym cyklu wideoporadników „Home recording” Grzegorz Kaźmierski będzie udzielał rad i wskazówek muzykom oraz autorom podcastów, którzy marzą o własnym studiu nagraniowym. Dziś każdy może niewielkim kosztem takie studio wyposażyć. Prowadzący podpowie, jak dobrać urządzenia, aby spełniały swoją funkcję i – przede wszystkim – aby wpasowały się w nasze potrzeby; w przystępny sposób objaśni funkcję poszczególnych elementów studia, doradzi, jak dopasować do siebie kolejne sprzęty i urządzenia.

Grzegorz Kaźmierski, autor wideoporadnika jest absolwentem filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalistą ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

Kiedy: od 18 stycznia 2021 r., godz. 17.00

Link do wideoporadnika: platforma YouTube

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181825

Skip to content