Ho! Ho! Ho! Idą Święta! e-Warsztaty Bożonarodzeniowe

Ho! Ho! Ho! Idą Święta! e-Warsztaty Bożonarodzeniowe

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach rękodzieła Bożonarodzeniowego. Będziemy rozmawiać o tradycjach wigilijnych, dekoracjach Bożonarodzeniowych w polskich domach oraz Świętym Mikołaju. Ale czymże byłyby warsztaty rękodzieła bez tworzenia ozdób?

Razem, niczym skrzaty Świętego Mikołaja, będziemy „produkować” fantastyczne ozdoby-prezenty dla najbliższych, dzięki czemu pobudzimy naszą kreatywność, wyobraźnię oraz rozwiniemy zdolności manualne. W tym roku nasze ozdoby przybiorą postać bałwanków na patyczkach, ozdobimy także szyszki oraz krążki drewniane lub plastikowe, tak by pięknie prezentowały się na choinkach. Nie zabraknie też Świątecznego origami w postaci choinki, która ozdobi nasze domy, biurka czy gabinety.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl  – w odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk – edukatorka i animatorka kultury.

Kiedy: 19.12.2020 r. (sobota), godz. 18.00

Fot. Pixabay

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129366