Historia i teraźniejszość – konferencja dla nauczycieli

Historia i teraźniejszość – konferencja dla nauczycieli

W związku z wprowadzeniem od roku szkolnego 2022/2023 przedmiotu historia i teraźniejszość Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli historii oraz wiedzy o społeczeństwie do wzięcia udziału w bezpłatnej plenerowej konferencji pt. Historia i teraźniejszość.

Podczas konferencji organizowanej w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (Warszawa, ul. Rakowiecka 37) prof. Przemysław Czarnek, Minister Edukacji i Nauki, wskaże na istotę nauczania historii Polski, natomiast historycy i twórcy podstawy programowej przedmiotu historia i teraźniejszość scharakteryzują koncepcję oraz metodykę nauczania nowego przedmiotu. Konferencja odbędzie się 14 czerwca b.r. w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (Warszawa, ul. Rakowiecka 37).

Rejestracja od godz. 8.30. Początek konferencji godz. 9.30. Zakończenie ok. godz.14.00.

Link do konferencji TUTAJ

Za organizację konferencji odpowiada Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE, współorganizatorem jest Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy marcin.karkut@ore.edu.pl lub michal.filus@ore.edu.pl.

7 czerwca 2022 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165155

Skip to content