Grudzień w DEK Regnum

Grudzień w DEK Regnum

W grudniu DEK REGNUM w Bydgoszczy przygotował wiele atrakcji i wydarzeń skierowanych dla najmłodszych odbiorców, m.in.  ofertę zajęć bezpłatnych rozwijających ich talent.

Główną ideą działalności Fundacji oraz DEK „REGNUM” jest atrakcyjne zagospodarowanie wolnego czasu poprzez stworzenie możliwości odkrywania i pogłębiania własnych zainteresowań i uzdolnień. Celem prowadzonych zajęć jest połączenie zdobywania wiedzy z rozrywką poprzez wprowadzenie formy współpracy zespołowej, kształtowanie postaw, cech charakteru, a co za tym idzie rozwój psychiczny i intelektualny.

Środki pozyskane z organizacji zajęć popołudniowych przekazujemy na działalność charytatywną Fundacji – czyli na organizację Festiwalu Radosnych Serc oraz warsztatów artystycznych. Dla Fundacji są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto inwestować w rozwój dzieci i młodzieży. Przykładem może być Adrian Makar, zwycięzca ostatniej edycji programu „Mam Talent”. Jest to chłopiec, który był laureatem Festiwalu Radosnych Serc.

Szczegółowe informacje o DEK „REGNUM” TUTAJ

Kalendarz zajęć bezpłatnych w grudniu

Fot. główna: Kreatywna plastyka dla smyka

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6874212