Grudziądzka Jesień Poezji – XXV Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie

Grudziądzka Jesień Poezji – XXV Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie


Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w XXV Warsztatach Poetyckich, które odbędą się w ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji w dniach 25-27 września 2020 r. Ostateczny termin nadsyłania wierszy i prozy mija 10 września.

Osoby zainteresowane udziałem w trzydniowej poetyckiej imprezie powinny przesłać trzy wiersze lub fragment prozy na adres: s.raginiak@gmail.com. Do podpisanych imieniem i nazwiskiem utworów należy dołączyć krótką informację o sobie (wiek, wykształcenie, ewentualne osiągnięcia literackie i adres zamieszkania).

O zakwalifikowaniu decydować będzie wyłącznie literacka wartość utworów. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione o tym fakcie do dnia 15 września.
W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa liczba uczestników ograniczona zostaje do dziesięciu. Organizatorzy informują, że koszty dojazdu, noclegu (w bursie szkolnej) i wyżywienia pokrywają uczestnicy.

W razie potrzeby można kontaktować się z Aleksandrą Ciżnicką, dyrektor Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu, tel. 056 46 202 01, e-mail: bibl@grudziadz.pl lub S. Raginiakiem.

Więcej informacji TUTAJ

Źródło: Biblioteka Miejska w Grudziądzu
Fot. Pixabay
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7127531