Gra miejska “Zagadkowa Książnica”

Ksiaznica Kopernikanska

Gra miejska “Zagadkowa Książnica”

Lubisz rozwiązywać rebusy i łamigłówki? Masz ochotę na intrygujący spacer po Starym Mieście? Świetnie! Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Zagadkowa Książnica”. Startujemy 7 maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. tablety, klocki Lego, zestawy gier planszowych i towarzyskich, książki.

Udział w grze zacznij od wizyty w najbliższej bibliotece publicznej. Tam poproś o Kartę Zadań. Możesz ją również pobrać ze strony www.zagadkowa.ksiaznica.torun.pl. Zadania, które znajdziesz na Karcie, podzieliliśmy na 3 etapy. Etap I: Książnica Kopernikańska obchodzi w tym roku 95-lecie swojego istnienia – stwórz kartkę urodzinową z życzeniami dla biblioteki. Etap II: Wykonaj zadania od 1 do 4. Podpowiedzi szukaj w najbliższej bibliotece. Uwaga: bez nich nie uda Ci się rozwiązać niektórych zagadek. Etap III: Zadania od 5 do 7 wymagają wyjścia na miasto (spacer po Starówce „książnicowym” szlakiem).

Po wszystkim sprawdź, czy masz już całe hasło. Utworzą je rozwiązania zadań od 1 do 7. Kartę z hasłem wrzuć do specjalnie oznaczonej skrzynki, którą znajdziesz w siedzibie Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Słowackiego 8. Przed oddaniem Karty koniecznie sprawdź, czy masz podpisaną zgodę rodziców na udział w „Zagadkowej Książnicy”. Na wypełnione Karty czekamy do 26 maja (do godz. 15.00). Ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2018 r. – na stronie Książnicy Kopernikańskiej. Wręczenie nagród 5 dni później podczas Nocy w Bibliotece.

Więcej informacji i regulamin: www.zagadkowa.ksiaznica.torun.pl

Gra miejska “Zagadkowa Książnica”
Data: 7-26 maja

Miejsce: Książnica Kopernikańska oraz Filie biblioteczne

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134436