„Gotowi na przyszłość: Młodzież i emocje w zmieniającym się świecie” – LIVE

„Gotowi na przyszłość: Młodzież i emocje w zmieniającym się świecie” – LIVE

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza 16 września 2022 r. o godz. 17.00 na transmisję LIVE „Gotowi na przyszłość: Młodzież i emocje w zmieniającym się świecie”. Transmisję będzie można obejrzeć na stronie Programu Równać Szanse oraz na www.onet.pl.

“Co ósmy (13%) polski nastolatek jest nieszczęśliwy. Samobójstwo to druga najczęstsza przyczyna śmierci wśród młodzieży w Europie To nie czas na zastanawianie się, czy działać tylko co robić i jak pomóc młodym ludziom.
Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Program Równać Szanse – „Gotowi na przyszłość”, które objęliśmy patronatem. W spotkaniu weźmie udział Monika Orkan-Łęcką – koordynatorka zespołu konsultantów z naszej Fundacji. Dowiecie się, jakie wyzwania stoją przed młodymi ludźmi na progu dorosłości w zmieniającym się świecie i jak pomóc młodzieży ułożyć świat na nowo i odnaleźć siebie w tej rzeczywistości.

Wydarzenie poprowadzi Janusz Schwertner, a jego gośćmi będą także m.in. Rzecznik Praw Dziecka IV i V kadencji Marek Michalak, psycholog i psychoterapeutka Magdalena Chorzewska oraz dr Aleksandrą Gołdys z Centrum Wyzwań Społecznych ISS UW”.

Więcej informacji: http://gotowinaprzyszlosc.pl/

Fot. FDDS

13 września 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159129

Skip to content