Godziny otwarcia Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu w okresie świątecznym

Godziny otwarcia Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu w okresie świątecznym

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu informuje o godzinach otwarcia w okresie świątecznym:

24 grudnia 2020 r. (czwartek): nieczynna
28 grudnia 2020 r. (poniedziałek): 10.00-15.00
29 grudnia 2020 r. (wtorek): 10.00-15.00
30 grudnia 2020 r. (środa): 10.00-15.00
31 grudnia 2020 r. (czwartek): 10.00-15.00

Na chwilę odpoczynku w zbliżające się święta Bożego Narodzenia proponujemy również wybrane tytuły ze swojego księgozbioru. Dla dorosłych zajmującą beletrystykę, dla dzieci i młodzieży atrakcyjną literaturę, inspirujące poradniki dla każdego. Zapraszamy do lektury.

PRZEJDŹ DO STRONY BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ W TORUNIU

Przypominamy, że Biblioteka oferuje atrakcyjne usługi zdalne. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Biblioteki i zapoznania się z ofertą szkoleń online oraz innymi naszymi propozycjami usług online.

Zachęcamy do zapisywania się do naszej Biblioteki online i do zamawiania książek z domu. Rejestracja i zamawianie materiałów bibliotecznych odbywa się za pomocą katalogu Integro. Dowiedz się jak zrobić to w 4 prostych krokach.

                                             

Ponadto zapraszamy do odwiedzenia konta facebookowego  Biblioteki, gdzie udostępniane są informacje o ciekawych szkoleniach, książkach, narzędziach pracy zdalnej oraz wydarzeniach kulturalnych.

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016782