Gala etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polkach

Gala etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polkach

Kujawsko-Pomorskie Centrum Nauczycieli we Włocławku logotyp

Kolejna 12. edycja etapu rejonowego Wojewódzkiego, Interdyscyplinarnego Konkursu o Wielkich Polakach: Andrzej Szwalbe – życie i działalność na tle historii Polski odbyła się 5 marca 2024 r. w sali  koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku.

Organizatorami konkursu jest Centrum Edukacji Młodzieży im ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku, a współorganizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centra Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, w Toruniu oraz we Włocławku.

W gali podsumowującej uczestniczyli: Sławomir Kopyść – Członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Tomasz Pawlicki – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatury we Włocławku, przedstawicielki Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miasta we Włocławku, dyrektorzy szkół oraz laureaci z nauczycielami i opiekunami.

Uroczystość uprzyjemnił występ najmłodszych uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku.

Nagrody główne, dwa rowery, ufundowała firma Anwil S.A. oraz Zarząd Regionu Toruńsko-Włocławskiego NSZZ „Solidarność”.

Wyniki konkursu

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 4 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

_

7 marca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181820

Skip to content