Fundacja Nowe Pokolenie rozpoczyna nabór do projektu „Kulturalna sieć – warsztaty online i filmy edukacyjne”

Fundacja Nowe Pokolenie rozpoczyna nabór do projektu „Kulturalna sieć – warsztaty online i filmy edukacyjne”

Fundacja Nowe Pokolenie to organizacja, dla której rozwój artystyczny jest istotnym aspektem życia codziennego. Jak rozwijać talent wokalny, kiedy nie można iść na zajęcia do nauczyciela śpiewu? Oczywiście ONLINE! W czerwcu Fundacja zaczyna nowy projekt „Kulturalna sieć – warsztaty online i filmy edukacyjne”. Chce stworzyć własną sieć zdolnych, młodych ludzi. Jeżeli lubicie śpiewać, na co dzień uczycie się wokalu, ale teraz nie macie do tego warunków, zgłoście się na warsztaty organizowane przez Fundację. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt będzie uzupełniony o filmy opowiadające o muzyce i kulturze. W rozrywkowej konwencji przejdziecie przez różne rodzaje muzyki – od śpiewu klasycznego, przez poezję śpiewaną i piosenkę aktorską, aż do współczesnej muzyki popularnej. Prowadzący warsztaty opowiedzą o wybitnych polskich twórcach, którzy przyczynili się do rozwoju polskiej kultury. Filmy będą dostępne na facebookowym profilu Fundacji oraz na specjalnie stworzonym kanale YouTube.

Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat

Organizator: Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II

Kontakt: 793 101 280, fundacja@nowe-pokolenie.pl

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zgłoszeń do 5 czerwca.

Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023282