Frotaż – technika odbitek. e-Warsztaty dla dorosłych (28 stycznia)

Frotaż – technika odbitek. e-Warsztaty dla dorosłych (28 stycznia)

Dwór Artusa - logo
Poznawanie nieznanych i niecodziennych technik daje nam możliwość wyrażenia się w nowatorski i kreatywny sposób. Za sprawą nowych wyzwań kształtujemy i rozwijamy wyobraźnię, czujemy motywację do eksperymentowania z nowymi formami, przekształcając także te dobrze nam znane.

W trakcie warsztatów online, przygotowanych przez instruktorów z Dworu Artusa w Toruniu,  stworzycie prace w oryginalnej technice frotażu. Brzmi obco? Nic bardziej mylnego! Przekonacie się, że jest to technika dobrze Wam znana i każdy z Was odbijał nią kiedyś monety. To bardzo łatwa i jednocześnie efektowna forma tworzenia ciekawych kompozycji plastycznych, która spodoba się zarówno przedszkolakom, jak i starszym dzieciom oraz dorosłym. To świetny pomysł na kreatywną zabawę z całą rodziną!

Będziecie potrzebować kartki z bloku technicznego (może być karton po obuwiu lub podobnym opakowaniu), nożyczki, ołówek i klej w sztyfcie. Gotowi do działania?

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Organizatorzy posługują się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników artusowych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Kiedy: 28.01.2021 (czwartek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7183203

Skip to content