Forum praktyków dla nauczycieli języków obcych

Tablica z angielskimi słówkami

Forum praktyków dla nauczycieli języków obcych

KPCEN Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli języków obcych wszystkich typów szkół na konferencję Forum Praktyków (Zdalne) rozwijanie kompetencji językowych uczniów na różnych etapach edukacyjnych, która odbędzie się w sobotę, 5 grudnia 2020, w godz. 9.30–12.30 na platformie ClickMeeting.

Celem konferencji jest stworzenie forum do wymiany doświadczeń, rozwiązań, pomysłów związanych z rozwijaniem kompetencji językowych uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem pracy w systemie zdalnym, a także nawiązanie, pogłębianie kontaktów między nauczycielami zmierzających do realizacji wspólnych zadań oraz budowania sieci współpracy i samokształcenia.

Prezenterzy to nauczyciele – praktycy, którzy przedstawią własne doświadczenia i refleksje, a prezentacje będą stanowić przyczynek do dyskusji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje dotyczące dostępu do szkolenia oraz zaświadczenie po jego ukończeniu.

Dodatkowe informacje: 
Justyna Adamska – język angielski – justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl
Katarzyna Karska-Rasmus – język niemiecki i inne języki obce  katarzyna.karskarasmus@cen.bydgoszcz.pl

program

Oprac. J. Adamska

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646024