„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja dla uczniów

„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja dla uczniów

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności”. Skierowane ono będzie do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych.

Spotkanie odbędzie się 20 marca 2019 r. o godz. 11.00 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 (plac Wolności 9). Tematyka wydarzenia obejmować będzie nauki ścisłe: matematyka, fizyka, informatyka i elektronika.

W ramach konferencji odbędą się:

  • prezentacje dorobku naukowego uczniów – laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Bydgoszczy.
  • prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk ścisłych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

Na spotkanie przyjęli zaproszenie pracownicy naukowi Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki UKW: dr Agnieszka Banaszak-Piechowska (Instytut Fizyki UKW) oraz dr Karolina Mroczyńska (Instytut Matematyki UKW).

Program uświetni uzdolniona muzycznie młodzież.

Przewidziany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wstęp bezpłatny!

Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”.

Zgłoszeń klas/grup oraz osób chętnych do wygłoszenia prelekcji dokonywać należy 18 marca 2019r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164574

Skip to content