“Formy pomocy dziecku i jego rodzinie…” – bezpłatne szkolenie

“Formy pomocy dziecku i jego rodzinie…” – bezpłatne szkolenie

Stowarzyszenie Hospicjum „Światło” w Toruniu zaprasza 23 czerwca 2018 r. do udziału w szkoleniu pn.: “Formy pomocy dziecku i jego rodzinie, w obliczu doświadczania choroby, śmierci i żałoby”.
Szkolenie adresowane jest do wolontariuszy, osób zainteresowanych wolontariatem, jak i do opiekunów rodzinnych osób niesamodzielnych. Zaplanowana tematyka zaciekawi zapewne również nauczycieli i wychowawców ze wszystkich poziomów kształcenia.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego, otrzymanego celem realizacji zadania publicznego pn.: „Razem dla Siebie. Wsparcie otoczenia osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych”, wszyscy zainteresowani szkoleniem mogą wziąć w nim udział bezpłatnie. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników również zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia.

Zajęcia odbędą się w sali szkoleniowej Hospicjum „Światło” przy ul. Grunwaldzkiej 64. Zainteresowani udziałem w szkoleniu mogą zgłaszać się pod numerem 691 988 080 lub przez e-mail stowarzyszenie@hospicjuswiatlo.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje:  http://stowarzyszenie-hospicjum-swiatlo.pl/zapraszamy-na-szkolenie-formy-pomocy-dziecku-i-jego-rodzinie-w-obliczu-doswiadczania-choroby-smierci-i-zaloby/.

Małgorzata Olszewska

Stowarzyszenie Hospicjum Światło
ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń
tel. 56/651 14 37, wew. 11
kom. 691 988 080

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7049599