Filia włocławskiej uczelni w Siemianowicach Śląskich

przedstawiciele uczelni i władz miasta

Filia włocławskiej uczelni w Siemianowicach Śląskich

logo_ Kujawska Szkoła Wyższa Włocławek

29 maja 2023 r. przedstawiciele Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku w składzie: dr Krzysztof Gandziarski – Prorektor ds. dydaktyki i organizacji, mgr Iwona Kowalska – Kwestor, Dyrektor administracyjno-ekonomiczny KSW oraz dr Władysław Kubiak – adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych, przebywali w Siemianowicach Śląskich, gdzie odbyli spotkania w sprawie rozwoju Filii KSW w tym mieście.

Podczas spotkania z Prezydentem Miasta – Rafałem Piechą omówiono działania promocyjno-rekrutacyjne mające na celu poszerzanie oferty edukacyjnej nie tylko w zakresie studiów pierwszego i drugiego stopnia, takich jak Administracja czy Bezpieczeństwo Narodowe, ale także studiów podyplomowych w szerokim zakresie.

Władze KSW podjęły starania o nadanie uprawnień do prowadzenia w Siemianowicach Śląskich studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie, co spotkało się z poparciem władz miasta.

W kolejnych spotkaniach z Naczelnikiem Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta w Siemianowicach Śląskich – Anną Sobieraj i Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „MERITUM”, Katarzyną Stronczek, omówiono potrzeby edukacyjne młodzieży z regionu.

Podjęto także dyskusję dotyczącą organizacji Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Filii KSW w Siemianowicach Śląskich.

 

Źródło: ksw.wloclawek.pl
Fot. ksw.wloclawek.pl

31 maja 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6635109