Filcowa karuzela. e-Warsztaty dla mam (21 maja)

Filcowa karuzela

Filcowa karuzela. e-Warsztaty dla mam (21 maja)

Dwór Artusa - logo

Każda przyszła mama chce dla swojego dziecka stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym będzie ono mogło czuć się komfortowo i bezpiecznie spać. Ale jak ozdobić idealne łóżeczko dla dziecka? Nasza odpowiedź to własnoręcznie zrobiona filcowa karuzela!

Na tych wirtualnych warsztatach pokażemy przyszłym mamom – lub kreatywnym ciociom i babciom – jak stworzyć wyjątkowy prezent dla malucha. Unikalna, własnoręcznie zaprojektowana i wykonana, karuzela do łóżeczka pomoże dziecku ćwiczyć wzrok już od pierwszego dnia. Taka karuzela nie tylko będzie piękną ozdobą pasującą do wnętrza, ale pozwoli także okazać przyszłym mamom ich miłość i troskę. Dobrze dobrane motywy już od samych narodzin pozwolą dziecku poznać świat i pięknie śnić!

Na zajęcia będziecie potrzebować: kilka kawałków grubego filcu w różnych kolorach (najlepiej kontrastowych: czarny, biały, czerwony, żółty), watę lub wypełniacz do maskotek (może być też ryż), ołówek, dobre ostre nożyczki, kilka kartek papieru, dużą igłę, mulinę lub grubą nitkę, wstążkę lub wełnę w wybranym kolorze, drewnianą albo metalową obręcz do powieszenia lub gotowy uchwyt.

Pamiętajcie to Wy decydujecie, jakie kolory i motywy mają się pojawić na karuzeli – od tego zależy, jakie kolory filcu należy kupić.

Zajęcia odbędą się na Zoomie! Po zakupieniu biletu w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu.

Zajęcia poprowadzi Monika Ratajczyk – plastyk i historyk sztuki.

Zajęcia odbędą się na Zoomie. Więcej informacji: monika@artus.torun.pl lub tel. 792 006 098

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 21.05.2021 (piątek), godz. 18:00
Gdzie: Zoom

Bilety: 10 zł / normalny
Zakup biletów TUTAJ

14 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181720

Skip to content