Festiwal Ster Na Bydgoszcz

Festiwal Ster Na Bydgoszcz

Za nami jubileuszowa, dziesiąta odsłona Bydgoskiego Festiwalu Wodnego „STER NA BYDGOSZCZ 53N, 18E”. Teraz czas na jedenastą edycję! Widzimy się tradycyjnie w sercu Bydgoszczy na Wyspie Młyńskiej w pierwszy weekend wakacji 22-24 czerwca.

Jak co roku, wodna Bydgoszcz zaprezentuje się przed gośćmi imprezy podczas takich wydarzeń jak parada jednostek pływających, wyścig smoczych łodzi czy wielki wyścig butelkowy. Oprawą atrakcji na rzece Brdzie będą koncerty Własnego Portu, AudioFeels czy Agi Zaryan. Nie zabraknie interesujących osobistości ze świata żeglarstwa i podróży. Odwiedzą nas kapitan Mariusz Koper oraz II oficer – Hanna Leniec jachtu KATHARSIS II: Non-stop dookoła kontynentu Antarktydy wzdłuż i na południe od 60° szerokości geograficznej południowej. Wydarzeniom na wodzie towarzyszy bogata oprawa kulturalna: koncerty na wodzie, Bydgoska Noc Muzealna, koncerty szantowe, występy kabaretów, happeningi teatralne, warsztaty o tematyce żeglugi śródlądowej, tematyczne wystawy, zabawy i gry na świeżym powietrzu.

PROGRAM FESTIWALU

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7143076