Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy zaprasza na FESTIWAL EKSPRESJI DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ “W krainie baśni i bajek”.

Tegoroczny Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zabierze wszystkich w magiczną krainę baśni i bajek. W Festiwalu mogą brać udział dzieci przedszkolne oraz dzieci i młodzież szkolna, a także młodzież, która ukończyła edukację.

Poradnia zaprasza szczególnie osoby realizujące nauczanie indywidualne. Placówka przyjmuje zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i grupy. Każda forma ekspresji jest mile widziana: śpiew, deklamacja, taniec, formy teatralne, gra na instrumentach, pantomima… i inne, niekonwencjonalne formy wyrażania siebie. Ważny jest przede wszystkim wkład, zaangażowanie, chęć pokazania siebie poprzez nawiązanie do baśni i bajek.

Festiwalowi towarzyszy wystawa prac plastycznych nierozerwalnie związana z “bajecznym” tematem przewodnim. Organizatorzy zachęcają dzieci, zarówno starsze, jak i bardzo małe, do stosowania różnorodnych technik plastycznych.

W magiczny świat baśni i bajek dzieci z opiekunami przeniosą się 2 grudnia 2017 r. do sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Termin nadsyłania zgłoszeń, dostarczenia prac plastycznych oraz płyt z podkładem muzycznym upływa 10 listopada b.r.

Organizatorzy Festiwalu proszą o pobranie formularzy zgłoszeń oraz zapoznanie się z Regulaminem Festiwalu Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej “W krainie baśni i bajek”, które znajdują się na stronie Poradni.

 

 

 

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882853