Ferie coraz bliżej! – półkolonie w REGNUM

Ferie coraz bliżej! – półkolonie w REGNUM

Ferie coraz bliżej! Pora pomyśleć o półkoloniach dla swojego dziecka!

Co roku o tej porze każdy rodzic zadaje sobie to samo pytanie: jak atrakcyjnie zagospodarować czas swojego dziecka w czasie ferii? Fundacja Nowe Pokolenie wraz z prowadzonymi przez siebie jednostkami: Domem Edukacyjno-Kulturalnym i Przedszkolem Niepublicznym Przedszkolna Chatka, zaprasza na niezapomniane półkolonie! W tym roku proponujemy Wam dwa tygodnie świetnej zabawy:

14-18.01.2019- SENSORYCZNE (m.in. salon wirtualnej rzeczywistości, mała perfumeria, kuchnia molekularna, ścianka wspinaczkowa, wizyta w rozgłośni radiowej, Niewidzialny Dom w Toruniu)

21-25.01.2019- ARTYSTYCZNE (m.in. wizyta w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego, wizyta w teatrze, zajęcia taneczne w profesjonalnej szkole tańca, Orkiestra Symfoniczna w Toruniu, warsztaty fotograficzne)

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat

Dlaczego my?

Gwarantujemy aktywny wypoczynek pod opieką kreatywnej i pełnej pasji kadry pedagogicznej. Naszym celem jest ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego poprzez rozwinięcie zainteresowań dzieci oraz rozbudzanie ich wyobraźni. Uczestnicy będą poznawać otaczający świat wszystkimi zmysłami. Pokażemy im rzeczy, o których do tej pory mogły nawet nie słyszeć. Zapewniamy:

* Opiekę wykwalifikowanych pedagogów
* Mnóstwo wycieczek, atrakcji i niespodzianek
* Odwiedziny interesujących gości
* Wejściówki i przejazdy w cenie półkolonii,
* Pełne wyżywienie
* Materiały dydaktyczne i plastyczne,
* Ciekawą, niekonwencjonalną formułę zajęć,
* Bogaty program zajęć,
* Pamiątkowe dyplomy na zakończenie

SZCZEGÓŁY: www.regnum.bydgoszcz.pl

NASZE PÓŁKOLONIE ZAWSZE ZGŁASZAMY DO KURATORIUM OŚWIATY!

Koszt każdego z turnusów 340 zł (Uwaga! Zniżka na zapisy drugiego dziecka- 310zł)

Pamiętaj, że zapisując dziecko na nasze półkolonie, wspierasz działalność charytatywną Fundacji Nowe Pokolenie, która jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc oraz Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca”.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181663

Skip to content