Etiuda teatralna – od pomysłu do realizacji (2-3 lutego 2019 r.)

Etiuda teatralna – od pomysłu do realizacji (2-3 lutego 2019 r.)

TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 25 stycznia

WOAK zaprasza wszystkich zainteresowanych tworzeniem teatru. Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Zakrzewską mają formę praktycznych warsztatów, podczas których uczestnicy będą w niebanalny sposób tworzyli etiudy indywidualne, partnerskie oraz grupowe.

Adresaci:
Instruktorzy i animatorzy kultury, nauczyciele, młodzież, dorośli, wszystkie osoby zainteresowane teatrem.

Cel:
Poznanie inspirujących metod pracy teatralnej i parateatralnej.

Program:
Tworzenie niebanalnych etiud – indywidualnych, partnerskich oraz grupowych. Budowanie krótkich scen teatralnych w oparciu o improwizację teatralną, tekst, obraz, przedmiot lub muzykę. Warsztat w całości ma charakter praktyczny.

Prowadzący:
Agnieszka Zakrzewska – pedagog teatru, animatorka kultury, instruktorka teatralna. Specjalistka ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. Przez ponad pięć lat zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel-instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” w Warszawie. Praktykę uzyskiwała, prowadząc warsztaty dla studentów i osób dorosłych. Współpracowała z teatrami amatorskimi z Torunia i Warszawy. Realizowała projekty teatralne mające finał na ulicach oraz deskach teatrów Torunia i Warszawy. Absolwentka historii na UMK, pedagogiki teatru przy Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytucie Kultury Polskiej UW, a także Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w PWST w Krakowie, Filia we Wrocławiu. Ukończyła również Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu.

Harmonogram:
sobota 2 lutego 2019 r. w godz. 10.00-17.00 (z przerwą)
niedziela 3 lutego 2019 r. w godz. 10.00-16.00 (z przerwą)

Warsztaty obejmują 17 godz. dydaktycznych

KIEDY 2-3 lutego 2019 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 25 stycznia 2019 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023739