Edukacja w Cyfrowym Wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja – 12. edycja ogólnopolskiej konferencji

Edukacja w Cyfrowym Wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja – 12. edycja ogólnopolskiej konferencji

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza do udziału w 12. edycji ogólnopolskiej konferencji „Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja”, która odbędzie się w dniu 05.06.2024 r. w Centrum Kultury Browar B we Włocławku ( ul. Łęgska 28).

Nowoczesność edukacyjna, którą zastają nauczyciele w rzeczywistości szkolnej, wymaga od nich elastyczności oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w tym zakresie. Wychodząc naprzeciw tym problemom, umożliwiamy kadrze pedagogicznej poszerzenie wiedzy i zdobywanie umiejętności, które pomogą w zrozumieniu tematu nowoczesnych technologii. Podejmujemy współpracę z wiodącymi organizacjami na rynku najnowszych rozwiązań technologicznych. W trakcie konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w edukacji.

Podczas konferencji nauczyciele będą mogli uczestniczyć w sesjach warsztatowych dotyczących wykorzystania w edukacji nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji oraz wirtualnej rzeczywistości.

Link do zapisu:

https://szkolenia.cen.info.pl/edukacja-w-cyfrowym-wymiarze/

 

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185055

Skip to content