„Edukacja to komunikacja” Ogólnopolska Konferencja Oświaty i Samorządu Online

„Edukacja to komunikacja” Ogólnopolska Konferencja Oświaty i Samorządu Online

       Wiedza i Praktyka logo             Akademia Wiedza i Praktyka

Akademia Wiedza i Praktyka zaprasza na pierwszą Ogólnopolską Konferencję Oświaty i Samorządu Online „Edukacja to komunikacja”, która odbędzie się w dniach 17–19 listopada 2020 r.

Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli, pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę w samorządzie oraz liderów samorządów terytorialnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Podczas wydarzenia poznacie Państwo nowości technologiczne, które uczynią Waszą pracę efektywniejszą i ułatwią Wam interakcję z uczniem, ale przede wszystkim prelegenci będą rozmawiać o przyszłości edukacji i wyzwaniach, jakie za sobą niesie, oraz przedstawią najbardziej aktualne informacje na temat zarządzania placówką edukacyjną. To wszystko czeka na uczestników podczas trzech dni konferencji, 3 ścieżek tematycznych i 10 paneli.

Celem spotkania będzie doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, integracja kadry. Tworząc program, organizatorzy:

  • położyli szczególny nacisk na aktualność i przydatność praktyczną zajęć,
  • uwzględnili sfery takie jak: prawo oświatowe, praktykę kierowania szkołą, sprawy wychowawcze i społeczne, naukę o zarządzaniu.

 

Zachęcamy do udziału!

Program konferencji i warunki uczestnictwa

Zapisz się

Źródło: edukacjaprzyszlosci.wip.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7136789