EDUKACJA INSPIRACJA: zgłoś się do IV edycji programu grantowego

Edukacja Inspiracja

EDUKACJA INSPIRACJA: zgłoś się do IV edycji programu grantowego

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC wraz z Fundacją Szkoła z Klasą zaprasza do kolejnej, czwartej już edycji programu Edukacja Inspiracja.

Jest to program, w którym nauczycielom szkół podstawowych przyznawane są  granty na realizację autorskich projektów edukacyjnych. Organizatorzy chcą docenić pomysłowych nauczycieli i wzmocnić ich rozwój zawodowy. Pozostawiają im swobodę w wyborze tematu projektu i przestrzeń na realizację własnej wizji. Organizatorom zależy również na tym, by proponowane działania na każdym etapie angażowały dzieci i młodzież, odkrywały i rozwijały ich potencjał oraz zainteresowania.

Oferta skierowana jest do nauczycieli szkół podstawowych z miejscowości do 30 tys. mieszkańców, pracujących z uczniami klas 4-8Kwota grantu na działania w roku szkolnym 2020/2021 wynosi do 3 500 zł.

Rekrutacja potrwa od 17 sierpnia do momentu wpłynięcia pierwszych 300 zgłoszeń, jednak nie dłużej niż do 18 października 2020 roku. Aby zgłosić swój pomysł na projekt edukacyjny, należy wypełnić formularz internetowy.

Więcej informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6866837