e-Wieczór: Prezent dla najbliższych

Kartka dla bliskiej osoby

e-Wieczór: Prezent dla najbliższych

Dwór Artusa - logo

Obchodzone co roku Święto Rodziny w połączeniu z Dniem Polskiej Niezapominajki, będzie miało tym razem całkowicie inny charakter. Postaramy się jednak, by nie straciło swojej najważniejszej wartości, jaką jest dbanie o relacje w rodzinie i przyjaźni, a także pamięć o ważnych chwilach i osobach, które pojawiły się w naszym życiu przy jednoczesnej pielęgnacji wspomnień o tych, którzy już odeszli. Wyjątkowość dnia 18 maja podkreślają także setne urodziny Jana Pawła II, będącego patronem rodziny.

Podczas e-wieczoru z Asią Łagan powspominacie najważniejsze treści z nauczania Jana Pawła II oraz poznacie kilka sposobów projektowania kartek niezapominajek – idealnych na życzliwe słowa dla bliskich. Być może zainspiruje Was to także do stworzenia nietypowych prezentów z okazji Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Asia Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 18.05.2020 (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021816