e-Wieczór: Kot w kosmosie

e-Wieczór | Kot w kosmosie

e-Wieczór: Kot w kosmosie

Dwór Artusa - logo

Są na świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom, a większość z nich… Jest w naszych głowach! Wyobraźcie sobie kota albo ślimaka, który postanowił wybrać się w podróż na jedną z ulubionych gwiazd. Brzmi jak początek całkiem zwariowanej historii? I tak właśnie będzie w trakcie artusowego e-wieczoru, podczas którego wydobędziemy i przelejemy na papier dziecięcą wyobraźnię przy pomocy techniki plastycznej zwanej metodą synektyczną. Metoda ta polega na zderzaniu ze sobą zjawisk, które nigdy razem by ze sobą się nie spotkały. Według jej twórcy –  Wiliama Gordona –  jest to technika, która pozwala na uzyskanie nowej perspektywy myślenia i spojrzenia na dane zjawisko z innej strony. Zaintrygowani? Więcej szczegółów poznacie na warsztatach online!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Asia Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163712

Skip to content