e-Wieczór: Kolory czerwca z Panem Zbyszkiem

e-Wieczór | Kolory czerwca z Panem Zbyszkiem

e-Wieczór: Kolory czerwca z Panem Zbyszkiem

Dwór Artusa - logo

Czy można stworzyć kolorowy świat, mając do dyspozycji tylko kilka barw z określonej dominanty? Zanim zaczniecie się zastanawiać czym ona jest, spieszymy z tłumaczeniem: dominanta to zdecydowana przewaga danego zestawu kolorów – barw ciepłych, zimnych i różnych odcieni szarości. Zabrzmiało trochę naukowo? Nie martwcie się, na artusowym e-wieczorze będziemy się świetnie bawić, poznając różne ciekawe rzeczy z dziedziny plastyki! Skupimy się na otaczającej nas przyrodzie, która w czerwcu przybiera rozmaitych pięknych kolorów, bo przecież inaczej wygląda sad w czasie deszczu i burzy, niż w pogodnym dniu. A co powiecie o niebieskim bukiecie kwiatów w niebieskim wazonie na niebieskim obrusie? Jak narysować różę, tulipana i inne kwiatki mając pod ręką tylko dwie kredki? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź, uczestnicząc w kolejnych zajęciach online z panem Zbyszkiem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 15.06.2020 (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6895163