e-Wieczór: Kolaż z Panem Zbyszkiem

Kolaż

e-Wieczór: Kolaż z Panem Zbyszkiem

Dwór Artusa - logo

Zapewne wszyscy już znacie i kojarzycie Pana Zbyszka z Dworu Artusa! Zastanawiacie się, co tym razem dla Was przygotował? W trakcie kolejnego e-wieczoru zapoznacie się z techniką kolażu, za pomocą której w artystyczny sposób tworzyć będziecie kompozycje z różnych materiałów – gazet czy fotografii – nadając im drugie życie! Kolaż może być zbudowany z obrazków lub wyciętych przypadkowo słów, które dzięki Waszej pomysłowości i fantazji, mogą stać się całymi opowieściami, wyrażeniem myśli lub zupełnie abstrakcyjnym wytworem wyobraźni. Może macie jakieś inne pomysły? Pan Zbyszek wykona kolaż pod tytułem „Kolarz”. Jesteście ciekawi?

Będziecie potrzebować: kartkę z dużego bloku szkolnego (A3), klej szkolny, nożyczki, kolorowy papier, ołówek, stare gazety codzienne i kolorowe czasopisma. Przydadzą się także farbki i pędzelki. Warto zawczasu zgromadzić sobie materiały i ilustracje związane z tematem jak np. ludzkie twarze, postaci, samochody i inne przedmioty.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz — plastyk i animator kultury znany wśród uczestników artusowych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 11.05.2020 (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Fot. Dwór Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164376

Skip to content