e-Wieczór: Kaligrafia z Panem Zbyszkiem

Kaligrafia

e-Wieczór: Kaligrafia z Panem Zbyszkiem

Dwór Artusa - logo

Kaligrafia… W tym jednym wdzięcznym słowie mieści się piękno ukryte w sztuce pisania. W trakcie naszego e-wieczoru powrócimy do czasów, kiedy człowiek uczył się za pomocą znaków graficznych przesyłać swoje myśli. Warsztaty pokażą Wam, jak przyjemna i twórcza może być kaligrafia! Przy użyciu prostych narzędzi przedstawimy, jak wykonać piękny ozdobny napis wraz z kilkoma słowami do najbliższych.

Potrzebne nam będą: miękki ołówek, pisak, długopis – a najlepiej, jeśli posiadacie, to pióro ze stalówką – linijka, kartka papieru i zeszyt w linie.

Przez tę jedną chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub smartfona, chwycicie za ołówki, stalówki, pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator prześle szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (wykorzystywany jest program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz — plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Zajęcia od 10 lat. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 20.04.2020 (poniedziałek), godz. 17.30
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Zapisy poprzez formularz na stronie:
https://artus.torun.pl/events/e-wieczor-kaligrafia-z-panem-zbyszkiem/

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161570

Skip to content