e-Wieczór: Bukiet dla mamy na Dzień Mamy

e-Wieczór: Bukiet dla mamy na Dzień Mamy

Dwór Artusa - logo

Dzień Matki jest szczególnym świętem – pięknym i pełnym wzruszeń. Zapewne wielu z Was zastanawia się, co podarować ukochanej mamie. Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia, Dwór Artusa przygotował wirtualne warsztaty florystyczne, w trakcie których dowiecie się, jak dobierać i układać ze sobą kwiaty, a także co oznaczają poszczególne kolory w bukiecie. Pod okiem animatorki kultury, stworzycie jedyne w swoim rodzaju, kompozycje kwiatowe dla mam.

Co warto przygotować: kwiaty – mogą być polne, sekator lub dobre nożyczki, wstążkę, sreberko i wazon. Czynny udział w zajęciach nie jest obowiązkowy, gdyż wiedzę zdobytą podczas ich trwania możecie śmiało wykorzystać w przyszłości.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 25.05.2020 (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162048

Skip to content