e-Wernisaż: Toruńskie Spacery Fotograficzne – 100 razy Toruń

e-Wernisaż: Toruńskie Spacery Fotograficzne - 100 razy Toruń

e-Wernisaż: Toruńskie Spacery Fotograficzne – 100 razy Toruń

Centrum Kultury Dwór Artusa

Gdy do projektu fotograficznego staje 100 niezwykłych fotografów, głównie uczestników Toruńskich Spacerów Fotograficznych, to efekt musi być niezwykły i zaskakujący! Mapa Torunia została podzielona na 100 obszarów, a następnie każdy z nich losowo przydzielony jednemu fotografowi lub fotografce. Ich zadaniem było wykonać na tym terenie zdjęcia, które zostaną zaprezentowane na wystawie 100 razy Toruń. Każdy z uczestników wykonał 20 zdjęć, z których tylko jedno zostało wybrane i zaprezentowane na wystawie. Pomysłodawczynią akcji była Małgorzata Kos, której udało się namówić aż 100 osób do wykonania serii zdjęć naszego miasta. Latem 2019 roku efekty ich pracy zostały zaprezentowane na wystawie w Dworze Artusa.

W czerwcu 2020 wystawa 100 razy Toruń wraca do artusowej galerii w nowej odsłonie! Nie tylko będzie ją można obejrzeć na miejscu (przy zachowaniu aktualnych zasad dotyczących wizyt w instytucjach kultury), ale także obejrzeć ją w czasie e-wernisażu 9 czerwca. Spotkamy się wtedy z Małgorzatą Kos, która opowie nam, jakie emocje i przygody towarzyszyły projektowi, oraz z Prezesem TSF Zbigniewem Filipiakiem, który wspomni o świętowanej w tym roku okrągłej dziesiątej rocznicy fotograficznych spacerów po Toruniu.

Ze wszystkimi miłośnikami fotografii oraz Torunia spotykamy się 9 czerwca o godzinie 18.30 na artusowym Facebooku i YouTube!

Wstęp wolny!

Wystawa czynna 09-30.06 w Galerii Artus w dni powszednie w godz. 10.00-16.00

Kiedy: 09.06.2020 (wtorek), godz. 18.30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162064

Skip to content