e-Warsztaty roślinne dla dzieci

e-Warsztaty roślinne dla dzieci

Dwór Artusa - logo

Jesień już na stałe zadomowiła się za naszymi oknami! A jeśliby tak zaprosić ją też do domu? Przecież kolorowe liście, żołędzie czy lśniące kasztany tylko czekają, żeby zrobić z nimi coś twórczego!

Dlatego wraz z Dworem Artusa zachęcamy Was do udziału w warsztatach online, które odbędą się 17 listopada (wtorek).

Tym razem będą to zajęcia manualne, w trakcie których prowadzący razem z Waszymi pociechami stworzą piękne kompozycje w kolorach jesieni. Wykorzystają do tego to, co dała nam natura: rośliny, szyszki, liście i trawy. Wszystko to uwrażliwi małych uczestników na piękno tej pory roku i pokaże im jej różne oblicza. Barwne kompozycje ozdobią dom jesiennymi kolorami!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl– w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (organizatorzy posługują się platformą Discord obsługiwaną przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 17.11.2020 (wtorek), godz. 16:00
Gdzie: warsztaty online, platforma Discord

Wstęp wolny!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164912

Skip to content