e-Warsztaty andrzejkowe: Łapacze snów (23 listopada)

e-Warsztaty andrzejkowe | Łapacze snów

e-Warsztaty andrzejkowe: Łapacze snów (23 listopada)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Andrzejki już tuż tuż! Z tej okazji Dwór Artusa w Toruniu przygotował dla Was wspólne świętowanie Andrzejek, Jędrzejek, czy tak zwanych Jędrzejówek!

Na e-warsztatach uczestnicy przyjrzą się bliżej popularnym andrzejkowym obrzędom, takim jak lanie wosku, czy wróżbie „cztery filiżanki”. Będą również robić łapacze snów, którym przypisywana jest nie tylko rola ozdoby, ale także tajemna moc ochrony przed złymi snami i negatywnymi myślami. Wasze łapacze będą jedyne w swoim rodzaju! Zrobicie je samodzielnie, bazując na własnej kreatywności oraz naturalnych elementach takich jak gałązki, bawełniane sznurki, kamienie, koraliki, rzemyki i piórka.

Dzięki własnemu łapaczowi snów w ten przepiękny magiczny czas Andrzejek przyciągniecie do siebie dobrą energię, chroniąc nie tylko siebie samych, ale także Waszych najbliższych.

Szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu znajdziecie pod adresem e-mail monika@artus.torun.pl. Organizatorzy posługują się platformą Discord obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 23.11.2020 (poniedziałek), godz. 17.00
Gdzie: Warsztaty online, platforma Discord
Bilety: 10 zł / normalny

Zakup biletów na stronie Dworu Artusa – TUTAJ

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021375