e-Vademecum Kulturalne: Dzień Bibliotekarza

Książki na regałach w bibliotece

e-Vademecum Kulturalne: Dzień Bibliotekarza

Dwór Artusa - logo

Jak znaleźć plusy sytuacji, gdy więcej czasu spędzamy w domach? Na pewno jednym z nich jest to, że nawet siedząc w piżamie przed ekranem komputera lub telefonu mamy e-kulturę na wyciągnięcie ręki. Okazuje się, że propozycji jest tak dużo, że naprawdę można się pogubić. Na pomoc przychodzi e-Vademecum Kulturalne, w którym podpowiemy po jaką książkę (e-booka czy audiobooka) warto sięgnąć, na jakich spektaklach online bywać oraz jakie koncerty, podcasty czy warsztaty oglądać w sieci.

W pierwszym odcinku na warsztat weźmiemy literaturę. Mamy ku temu świetną okazję – 8 maja to Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Co czytamy teraz najchętniej? Jakie książki wywołują w nas obecnie najwięcej emocji? Do dyskusji zaprosimy gości ze świata kultury, literatury, sztuki i rozrywki. Spytamy, co aktualnie czytają oraz po jakie książki warto teraz sięgnąć.

Rozmowę o książkach przeprowadzą: Monika Dejnecka i Łukasz Wudarski, którzy dokonają subiektywnego przeglądu pozycji, które zainteresowały ich w ostatnim tygodniu.

Wstęp wolny!

Kiedy: 08.05.2020 (piątek), godz. 18.30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164965

Skip to content