e-Trening: Wstęp do rysowania

e-Trening: Wstęp do rysowania

Dwór Artusa - logo

Lubicie rysować? Pamiętacie, że w dzieciństwie rysowanie sprawiało Wam mnóstwo przyjemności, a wszystkie Wasze prace miały honorowe miejsce na lodówce? A może chcielibyście wrócić do przelewania obrazów z wyobraźni na kartkę papieru, ale nie wiecie, od czego zacząć? Wszystko, czego potrzebujecie na początek to ołówek i biały papier. W trakcie artusowego majowego e-treningu poznacie różne techniki, wykonywania rysunków, a prowadząca zajęcia pomoże Wam wybrać odpowiedni styl. Pobudzi Waszą wyobraźnię – dzięki niej stworzycie szybkie szkice wybranych tematów, przenosząc to, co podsuwa Wam umysł – na kartkę papieru.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwan przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 27.05.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163717

Skip to content