e-Trening teatralny: Julia na balkonie

e-Trening teatralny | Julia na balkonie

e-Trening teatralny: Julia na balkonie

Dwór Artusa - logo

Romeo! Czemuż ty jesteś Romeo?

Która z nas nie marzyła o tym, żeby któregoś dnia wyjść na balkon i usłyszeć z dołu – wraz z wszystkim sąsiadami – wyznanie miłości adresowane pod naszym imieniem? Albo który z Was, drodzy Panowie, nie marzył o promiennym uśmiechu dziewczyny przechadzającej się chodnikiem pod waszym blokiem. Pandemia odsuwa w czasie te nasze skryte marzenia, ale… Tego lata spotkacie wreszcie miłość i to na waszym własnym balkonie! A to wszystko dzięki interaktywnym warsztatom teatralnym, w czasie których staniemy przed wyzwaniem odegrania etiudy miłosnej na tle waszej balkonowej alkowy.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Ela Lewandowicz – animatorka kultury i coach, a także spiritus movens uśpionej w czasie pandemii wyobraźni.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 17.06.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163713

Skip to content