e-Trening: Teatr na podłodze

e-Trening: Teatr na podłodze

Dwór Artusa - logo

Po fotelu i kanapie czas na kolejne wyzwanie teatralne, tym razem na… Podłodze! Ponownie udacie się w świat pełen twórczej wyobraźni, gdzie owa podłoga stanie się teatralną sceną, a dywan niezbędnym rekwizytem do wystawianej sztuki. Brzmi jak zwariowana przygoda? I taki właśnie będzie ten kolejny e-trening!

Jeśli chcielibyście wybudzić swoją wyobraźnię z domowego letargu, a przy tym rozwinąć trochę aktorskie umiejętności, idealnie trafiliście! Wpuście trochę magii do swojego domu i zamieńcie to, co zwykle w niezwykłe. Tradycyjnie, oprócz teatralnych wyzwań, poznacie też kilka domowych sposobów na rozluźnienie napiętych mięśni i uziemienie emocji.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Ela Lewandowicz – animatorka kultury i coach.

Warsztaty adresowane do nieco starszych odbiorców. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 13.05.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023677