e-Trening: Teatr na kanapie

Kolorowe poduszki i koc na kanapie

e-Trening: Teatr na kanapie

Dwór Artusa - logo

Czy wzięliście udział w zajęciach “e-Trening: Teatr na kanapie”? Dwór Artusa proponuje kolejny e-Trening. Tym razem odbędzie się on na kanapie. W czasie zajęć teatralnych przeniesiecie się w świat pełen twórczej wyobraźni, w którym kanapa stanie się teatralną sceną, poduszka i kołdra – niezbędnym rekwizytem, a Wasza ulubiona piżama ekstrawaganckim kostiumem aktorskim!

Jeśli chcielibyście wybudzić swoją wyobraźnię z domowego letargu, a przy tym rozwinąć trochę aktorskie umiejętności, idealnie trafiliście! Wpuście trochę magii do swojego domu i zamieńcie to, co zwykłe w niezwykłe. Tradycyjnie, prócz teatralnych wyzwań, prowadząca pokaże też kilka domowych sposobów na rozluźnienie napiętych mięśni i uziemienie emocji.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizatorzy prześlą szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (korzystają z programu Zoom obsługiwanego przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Ela Lewandowicz – animatorka kultury i coach.

Warsztaty adresowane do nieco starszych odbiorców. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy na stronie:
https://artus.torun.pl/events/e-trening-teatr-na-kanapie/

Fot. Canva

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161559

Skip to content