e-Trening. Ozdoby 3D z lukru

e-Trening. Ozdoby 3D z lukru

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza 24.06.2020 r. o godz. 18.00 na e-trening Ozdoby 3D z lukru. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Lubisz słodycze? Nie możesz się im oprzeć? Zakradasz się nocą do kuchni po jeszcze jedno ciastko? Każdy, kto kiedyś próbował nie jeść słodyczy, doskonale wie, czym to się kończy… Zapisaniem się na e-trening, który przeznaczony jest dla fanów słodkości w każdym wieku! Tym razem przed uczestnikami odkryte zostaną tajemnice cukierników. Dowiecie się jak w prosty sposób z podstawowych składników zrobić domowy lukier tak twardy, że można z niego tworzyć dekoracje… I to w 3D!

Zaopatrzcie się w papier do pieczenia, 3 białka, cukier puder, widelec, łyżkę i dwie miseczki, a nim się obejrzycie, pojawią się przed Wami nie tylko płaskie, ale i przestrzenne cuda z lukru. Napisy, ozdoby, kwiatki czy gwiazdki? Przekonajcie się sami!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi przesłane zostaną szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 24.06.2020 r., środa, godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20zł / normalny

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882836