e-Trening: Malowanie kawą

Malowanie kawą

e-Trening: Malowanie kawą

Dwór Artusa - logo

Nie wyobrażacie sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy, która uwodzi smakiem, aromatem i rozbudza tych, którym brakuje energii? Tym razem w trakcie naszego wirtualnego treningu pobudzimy nie tylko Waszą kreatywność, ale także zmysły! Wiedzieliście, że za pomocą kawy i pędzla można wyczarować piękne obrazy? Choć „malowanie kawą” brzmi zaskakująco, technika ta jest dość popularna. Ze względu na jej prostotę daje osobom nieznającym akwareli przedsmak obcowania z farbami wodnymi. Jeśli więc uwielbiacie malować albo dopiero się do tego przymierzacie, te warsztaty są idealnie dla Was! Zaparzcie kawę (najlepiej rozpuszczalną) i do dzieła!

Kawę możecie zastąpić herbatą, czerwonym barszczem, rozpuszczonym barwnikiem spożywczym, sokami – możliwości jest wiele! Szukanie w spiżarni nowych „farb” to nie tylko zabawa, ale i sposób na rozruszanie wyobraźni. Przyda się również papier – lepsze rezultaty uzyskacie na papierze akwarelowym, ale blok rysunkowy czy techniczny też dadzą rade.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – animatorka kultury, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 29.04.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy na stronie:
https://artus.torun.pl/events/e-trening-malowanie-kawa/

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163761

Skip to content