e-Trening Kreatywności: Na teatralnie

e-Trening Kreatywności: Na teatralnie

Dwór Artusa - logo

Hej dzieciaki! Lubicie gimnastykę? Podobno w zdrowym ciele zdrowy duch. Warto więc zatroszczyć się o gimnastykę lewej nogi i prawego ucha. Z okazji Prima Aprilis przygotowaliśmy dla was specjalny e-trening, w którym zmęczymy się nie na żarty! Będzie na pewno dużo śmiechu przed kamerą i w domach, gdy zaczniemy ćwiczyć nasze mięśnie buzi i… Pst! To niespodzianka!

Drodzy rodzice, was również zapraszamy do wspólnej zabawy w teatr. Kto wie, może część treningu stanie się waszą rodzinną tradycją? Na pewno to świetna okazja do chwili relaksu i zdrowego śmiechu.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury i założycielka Teatru Amorficznego – Asia Łagan.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 01.04.2020 (środa), godz. 17.00
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny

Toss a coin to Artus & Artists – Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Zakup biletów na stronie Dworu Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187188

Skip to content