E-Szkoła: Kolejny tydzień zajęć dla Ukraińców

Zajęcia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Internetowej, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

E-Szkoła: Kolejny tydzień zajęć dla Ukraińców

erb Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informatyka, geografia, biologia, język polski dla dzieci i dorosłych, a dla najmłodszych – edukacja wczesnoszkolna – to tylko część zajęć, na które zapraszamy w tym tygodniu do Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Internetowej dla Ukraińców. Początek codziennie o godzinie 10.20. Wszystkie zajęcia są rejestrowane i archiwizowane na YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, można do nich wracać także poza godzinami emisji.

Tydzień (30 maja) rozpoczniemy zajęciami języka angielskiego, które poprowadzi Tatiana Bobko (początek godz. 10.20). Z królową nauk postara się zaprzyjaźnić dzieci Tatiana Kovalska (start 11). Na kolejne zajęcia języka polskiego dla dorosłych zaprosi Julia Szmigiro (godz. 11.40). Geografię poprowadzi Oleksandr Shandra (12.20-12.50). „Moje mieszkanie” – to temat lekcji języka polskiego dla młodzieży (początek 13.)

We wtorek (31 maja) od 10.20 do 11.30 język polski dla dorosłych, a o 11.40 lekcja informatyki z Yaną Pasko. Na spotkanie z fizyką zaprosi o 12.20 Natalia Yefymenko, a na biologię (godz. 13) Oksana Kawecka (temat: Układ hormonalny).

Środowe przedpołudnie (1 czerwca) odbędzie się pod znakiem języka angielskiego z Tatianą Bobko (start 10.20) i języka polskiego dla dorosłych (godz. 11). Matematykę od 11.40 poprowadzi Tatiana Kovalska. Zajęcia dla najmłodszych czekają od godz. 12.20, a na język polski dla dzieci zaprosi Iwona Trojanowska-Kopacz (początek 13).

W czwartek (2 czerwca) o 10.20 zapraszamy na język polski dla dorosłych (temat: Różne aspekty przyszłości). Plastyka czeka na dzieci od godz. 11. Informatyka z Yaną Pasko rozpocznie się o godz. 11.40 (temat: Podstawowe funkcje Exela). O krystalizacji opowie młodym Ukraińcom Natalia Yefymenko. Na zajęcia języka polskiego dla dzieci i młodzieży zapraszamy od godziny 13.

Piątkowe (3 czerwca) zajęcia rozpoczniemy informatyką z Yaną Pasko. Lekcja języka polskiego dla dorosłych czeka od godziny 11. Nauka przez zabawę rozpocznie się o godzinie 11.40. „Pacyfik” – to temat zajęć geografii, które rozpoczną się o 12.20. Tydzień zakończymy lekcją biologii (początek godz. 13).

Plan zajęć dostępny na www.edupolis.pl

Zajęcia można oglądać na trzech kanałach:

YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła,

Facebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, 

edupolis.pl.

Za techniczną stronę przedsięwzięcia odpowiada marszałkowska spółka celowa Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Conectio.

Ukraińscy nauczyciele, którzy chcą do nas dołączyć i prowadzić lekcje w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Internetowej, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej: eszkola@kujawsko-pomorskie.pl.

Czytaj:

 

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Zdjęcie gł.: Zajęcia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Internetowej, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

30 maja 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7131250